Shearwater

Shearwater – niezawodny komputer nurkowy

Shearwater to niezbędny komputer nurkowy, który jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń dostępnych obecnie na rynku. W tym jednym niewielkim urządzeniu znaleźć można wszelkie niezbędne informacje nurkowe. Jakie zalety posiada komputer nurkowy Shearwater?

Komputer nurkowy Shearwater – niezbędne informacje w niewielkim urządzeniu

Shearwater to niezwykle wytrzymałe i niezawodne urządzenie będące idealnym partnerem na wyjazdy nurkowe. To zaawansowany komputer nurkowy przeznaczony zarówno dla użytkowników obiegu otwartego, jak i zamkniętego. Ten niewielkich rozmiarów komputer zdobył zaufanie nurków niemal na całym świecie m.in. dzięki wielu rygorystycznym testom najwyższych standardów, pełnym bezpieczeństwie oraz niezawodności podczas tysięcy nurkowań. Komputer nurkowy Shearwater jest urządzeniem wielozadaniowym, które dysponuje wieloma trybami pracy i obsługiwane jest w wielu językach. Duży i czytelny wyświetlacz, przejrzyste menu, które dostosowuje się do wykonywanego nurkowania oraz prosty interfejs i długi czas pracy sprawiają, że obsługa komputera nurkowego Shearwater jest niezwykle prosta i z pewnością nie sprawi użytkownikowi większych problemów. Oprócz tego Shearwater wyposażony został w kompas cyfrowy z bardzo dokładną kompensacją przechyłów oraz w przydatną funkcję stopera.

Zalety komputera Shearwater

Do ważnych cech, które posiadają poszczególne modele komputera Shearwater należy wyświetlanie głębokości, czasu oraz odczytu sensorów tlenowych, a także automatyczne wyłączanie na powierzchni. Czujnik głębokości urządzenia przystosowany jest do pracy na głębokości do ok. 140 m. Do istotnych zalet urządzenia zaliczyć można również możliwość zaprogramowania do 5 gazów dla obiegu otwartego oraz do 5 gazów dla obiegu zamkniętego. Ponadto w komputerze Shearwater wbudowany jest Bluetooth, dzięki któremu możliwa jest integracja urządzenia z PC oraz z iPod i iPad oraz transmisja danych z urządzenia i aktualizacja oprogramowania. Komputer nurkowy Shearwater jest szczelny, dzięki czemu w praktyce niemożliwe jest dostanie się do jego wnętrza wody. Atutem jest również możliwość samodzielnej wymiany baterii, której żywotność została określona na ok. 5 lat.

Wyjazdy nurkowe – tylko z komputerem nurkowym Shearwater

Komputer Shearwater to z pewnością najbardziej funkcjonalna i jednocześnie najbardziej pożądana wśród nurków innowacyjna jednostka do nurkowania. Ciekawy wygląd, kompaktowe kształty modeli i wielozadaniowość przyciągają uwagę coraz większej liczby nurków. Z pewnością komputer nurkowy Shearwater zainteresuje nie tylko nurków technicznych, ale również rekreacyjnych – to niezawodny model, który dba o bezpieczeństwo każdej podwodnej eksploracji.